Заява про конфлікт інтересів

Для авторів:
Всі рукописи статей, оригінальні дослідницькі звіти, редакційні статті, огляди, рецензії, письма, які подаються в журналі "Транспортні системи і технології", повинні супроводжувати розкриттям конфліктних інтересів або заявами авторів про те, що вони не мають конфліктних интересів.

Всі статті, опубліковані в журналі, повинні супроводжуватися заявкою про розкриття конфліктних інтересів або ствердженням, що вони не мають будь-яких конфліктів інтересів.
Щоб полегшити цю політику, всі автори повинні в приватному порядку розкрити «всі свої потенційні конфлікти інтересів» редакції на момент подачі. До них відносяться всі фінансові і нефінансові інтереси і відносини, пряма зайнятість (повний або неповний робочий день), а також обслуговування приватних і некоммерческих нарад і консультативних груп, платніе або неоплачувані. Автори також повинні розкрити інформацію про будь-який конфлікт інтересів, який може бути використаний для виконання або представлення досліджень, включаючи, але не обмежуючи тісні відносини з тими, кому публікація може зашкодити або допомаогти, а також будь-які інші особисті, релігійні чи політичні переконання в даній темі.
В статті автори повинні включити проект заявки, розкриваючи все відповідні конфлікти інтересів і приналежності. Актуальність фінансових конфліктів інтересів з приватними фірмами визначається як відносини будь-якої цінності з фірмою, яка зацікавлена ​​в предметах рукопису або її конкурентів.
Актуальність для патентів визначається як будь-який винахід або відкриття, що находится на розгляді, пов'язане з предметом. Редакция перевірить чорнетку на предмет розкриття приватної фінансової інформації і ініціює дискусії для можливих корегувань, якщо це необхідно.
Що  повідомляти: будь-які фінансові відносини за останні три роки (начинна з місяця представление) любого разміру, повинні бути розкриті.
Нефінансові конфлікти інтересів:
Автори можуть використовувати власну думку про статтю, що представляється для публікації. Автори повинні розглянути можливість розкриття цих переконань, і редактори можуть опублікувати будь-які документи або вираження цих переконань, які можуть бути актуальними. Вони можуть бути особистими, політичними чи інтелектуальними, і можуть включати в себе будь-яке вирішення проблемних ситуацій. Такі розкриття можуть бути оригінальними, або вони можуть бути посиланнями на думки, які виникають у книзі або монографії.
Нефінансові конфлікти інтересів, що розкриваються, також будуть включати в себе членство або належність до неправомірних організацій.
Як автору зробити декларацію?
Будьласка, включіть таку декларацію в свій рукопис, до посилань під заголовком «Заявка на конфлікт інтересів».
Якщо декларація не буде зроблена, то в цій статті в  буде надруковано наступне: "Немає
Заяви про конфлікт інтересів ". В якості альтернативи, ви можете вказати, що: "Автор(и) заявляє, що немає конфлікта интересів ".