Заява про конфіденційність


Вступ

Ваша конфіденційність важлива для Збірника наукових праць Державного університету інфраструктури та технологій серії «Транспортні системи та технології» (далі – «Транспортні системи та технології»). Ця заява про конфіденційність містить інформацію про особисту інформацію, яку збирає "Транспортні системи та технології", а також про способи використання цієї особистої інформації "Транспортні системи та технології".

Збір особистої інформації
«Транспортні системи та технології» може збирати та використовувати особисту інформацію, необхідну для обробки та публікації рукописів, наданих нам. Ця інформація може включати імена, приналежність та контактні дані; включаючи поштову адресу, електронну пошту, номери телефонів та номери факсу.

Використання особистої інформації
Будь-яка особиста інформація, отримана редакцією "Транспортні системи та технології", використовуватиметься лише для:

обробки та публікації вашого рукопису;

адміністрування цього веб-сайту;

персоналізцації веб-сайта для вас;

надання вам доступу до послуг веб-сайту та їх використання;

обробки свого рукопису;

опублікування свого рукопису;

надсилання вам повідомлення про ваш рукопис;

надсилання вам виписки та рахунку;

отримання з вас платежів;

надсилання вам маркетингових повідомлень.


На додаток до розкриття інформації, обґрунтовано необхідної для цілей, зазначених вище, «Транспортні системи та технології» може розкривати вашу особисту інформацію в обсязі, який цього вимагає закон, у зв’язку з будь-яким судовим процесом або майбутнім судовим розглядом, і з метою встановлення, здійснення або захисту своїх законних прав.

Захист ваших даних
«Транспортні системи та технології» вживатиме розумних технічних та організаційних заходів, щоб запобігти втраті, неправомірному використанню або зміні вашої особистої інформації.

Транскордонна передача даних
Інформація, яку збирає «Транспортні системи та технології», може зберігатися, оброблятися та передаватися між будь-якою з країн, у яких працює «Транспортні системи та технології», щоб дозволити використовувати інформацію відповідно до цієї політики конфіденційності.

Крім того, особиста інформація, яку ви надаєте для публікації на веб-сайті, буде опублікована в Інтернеті та може бути доступна в усьому світі.

Ви погоджуєтеся на таку транскордонну передачу особистої інформації.

Оновлення цієї заяви
«Транспортні системи та технології» може оновити цю політику конфіденційності, опублікувавши нову версію на цьому веб-сайті.

Ви повинні час від часу перевіряти цю сторінку, щоб переконатися, що ви ознайомлені з будь-якими змінами.

Інші веб-сайти
Цей веб-сайт містить посилання на інші веб-сайти.

«Транспортні системи та технології» не несе відповідальності за політику конфіденційності або практику будь-якої третьої сторони.

Контакт "Транспортні системи та технології"
Якщо у вас виникли запитання щодо цієї політики конфіденційності, надішліть електронного листа на адресу [email protected]