Ви хочете відправити матеріал для публікації в цьому журналі? Рекомендуємо вам подивитися розділ «Про журнал», де ви зможете ознайомитися з правилами розділів журналу, а також з Керівництвом для автора. Всі подані матеріали проходять етап сліпого рецензування. Просимо авторів ознайомитись з порядком рецензування статей та з  критеріями рецензування, в основі яких лежить оцінка актуальності теми дослідження, наукової новизни і обґрунтованості представлених результатів.

За попередню редакційну обробку матеріалів редакція не стягує оплату з авторів.

За видання статей редакція стягує оплату в розмірі 41,25 грн за сторінку. Максимальний обсяг статті скаладає 20 сторінок, таким чином максимально можлива сума оплати за одну статтю складає 825 грн.  Реквізити для сплати надаються після проведення процедури рецензування, експертизи та рекомендації до друку.

Авторам потрібно зареєструватися в журналі перед відправкою матеріалів, або, якщо ви вже зареєстровані, можна просто увійти зі своїм обліковим записом і почати процес відправки.

 

Авторські права

  Автори, що публікуються в даному журналі, погоджуються з наступним:

  1. Автори зберігають за собою авторські права на роботу і надають журналу право першої публікації роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим поширювати дану роботу з обов'язковим збереженням посилань на авторів оригінальної роботи та оригінальну публікацію в цьому журналі.
  2. Автори зберігають право укладати окремі контрактні домовленості, які стосуються не-ексклюзивного поширення версії роботи в опублікованому тут вигляді (наприклад, розміщення її в інститутському сховище, публікацію в книзі), з посиланням на її оригінальну публікацію в цьому журналі.
  3. Автори мають право розміщувати їх роботу в мережі Інтернет (наприклад в інститутському сховище або персональному сайті) до і під час процесу розгляду її даним журналом, так як це може привести до продуктивного обговоренню і більшій кількості посилань на дану роботу (див. The Effect of Open Access).