Ви хочете відправити матеріал для публікації в цьому журналі? Рекомендуємо вам подивитися розділ «Про журнал», де ви зможете ознайомитися з правилами розділів журналу, а також з Керівництвом для автора. Всі подані матеріали проходять етап сліпого рецензування. Просимо авторів ознайомитись з порядком рецензування статей та з  критеріями рецензування, в основі яких лежить оцінка актуальності теми дослідження, наукової новизни і обґрунтованості представлених результатів.

За попередню редакційну обробку матеріалів редакція не стягує оплату з авторів.

За видання статей редакція стягує оплату в розмірі 41,25 грн за сторінку. Максимальний обсяг статті скаладає 20 сторінок, таким чином максимально можлива сума оплати за одну статтю складає 825 грн.  Реквізити для сплати надаються після проведення процедури рецензування, експертизи та рекомендації до друку.

Звертаємо увагу авторів на такі принципи нашого журналу:

- кожен автор, зазначений у статті, робить значний внесок у дослідження, результати яких публікуються в журналі;
- всі автори зобов'язані надавати спростування чи виправлення помилок, у разі виявлення таких;
- інформація про фінансову підтримку дослідження має бути надана авторами;
- заборонено публікувати одні й ті самі дослідження у кількох журналах.

 

Авторські права

  Автори, що публікуються в даному журналі, погоджуються з наступним:

  1. Автори зберігають за собою авторські права на роботу і надають журналу право першої публікації роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим поширювати дану роботу з обов'язковим збереженням посилань на авторів оригінальної роботи та оригінальну публікацію в цьому журналі.
  2. Автори зберігають право укладати окремі контрактні домовленості, які стосуються не-ексклюзивного поширення версії роботи в опублікованому тут вигляді (наприклад, розміщення її в інститутському сховище, публікацію в книзі), з посиланням на її оригінальну публікацію в цьому журналі.
  3. Автори мають право розміщувати їх роботу в мережі Інтернет (наприклад в інститутському сховище або персональному сайті) до і під час процесу розгляду її даним журналом, так як це може привести до продуктивного обговоренню і більшій кількості посилань на дану роботу (див. The Effect of Open Access).


Політика виправлення та відзиву статей

Іноді після публікації статті може знадобитися внести зміни до версії запису. Це буде зроблено після ретельного розгляду редактором, який також  співробітниками "Транспортних систем та технологій", щоб забезпечити внесення будь-яких необхідних змін відповідно до вказівок Комітету з етики публікацій (COPE).

Будь-які необхідні зміни супроводжуватимуться повідомленням після публікації, яке буде постійно пов’язано з оригінальною статтею, щоб читачі були повністю проінформовані про будь-які необхідні зміни. Це може бути у формі повідомлення про виправлення, висловлення занепокоєння, відкликання та в рідкісних випадках видалення. Метою цього механізму внесення змін, які є постійними та прозорими, є забезпечення цілісності наукового запису.

Усі повідомлення про виправлення, висловлювання занепокоєння та відкликання є вільними для доступу в місці публікації.

Що робити, якщо моя стаття містить помилку?
Автори повинні повідомити нас якомога швидше, якщо знайдуть помилки в опублікованій статті, особливо помилки, які можуть вплинути на інтерпретацію даних або надійність представленої інформації. Відповідальний автор несе відповідальність за досягнення консенсусу між усіма переліченими співавторами перед поданням будь-яких запитів на виправлення або відкликання статті.

Якщо після прочитання інструкцій ви вважаєте, що для вашої статті необхідні виправлення або відкликання, зв’яжіться з редактором журналу ([email protected]).