АНАЛІТИЧНИЙ ОПИС СИТУАЦІЙНО-ЕВРИСТИЧНОГО МЕТОДУ ПОБУДОВИ МОДЕЛІ АВТОМАТИЗОВАНОЇ СИСТЕМИ ПЛАНУВАННЯ ВАНТАЖЕННЯ-ВИВАНТАЖЕННЯ
DOI:
https://doi.org/10.32703/2617-9040-2018-32-2-167-174Ключові слова:
оперативне планування, вантаження-вивантаження, регулювальне завдання, модель, ситуаційно-евристичний метод, нормативні показники, фактори, кортеж, критерійАнотація
У статті розглядається можливість застосування ситуаційно-евристичного методу для побудови моделі процесу оперативного планування вантажно-вивантажних робіт на залізничному транспорті. Метод реалізований комплексом кроків, які використовують накопичені знання з урахуванням оперативної обстановки в регіоні залізниці. Побудований із застосуванням цього методу програмний комплекс експлуатується у відділі планування перевезень й організації вантажної роботи служби перевезень регіональної філії «Південна залізниця».
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Ліцензійні умови: Це стаття з відкритим доступом, поширювана за умовами Ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє необмежено використовувати, розповсюджувати та відтворювати на будь-якому носії за умови представлення автора та джерела оригіналу.











